koncepcyjne projekty wnętrz

Architektura wnętrz zafascynowała nas już na studiach i od tamtej pory stała się nieodłączną częścią naszej codzienności.

Tworzymy wnętrza w różnych stylach, uważnie wsłuchując się w potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Pomimo dużej różnorodności zleceń projektowanie zawsze opieramy na 3 poniższych filarach: forma, funkcja, konstrukcja.

Zaprojektowana przez nas forma wnętrza musi być zarówno ciekawa, jak i funkcjonalna. Wiemy też, jak wykonać zaproponowane przez nas rozwiązania od strony technicznej. Dodatkowo pamiętamy o możliwościach wykonania danego projektu przez inwestora i staramy się dopasować każdy projekt do planowanego na daną inwestycję budżetu.

Każde z nas skupia się na innym aspekcie projektowym, dzięki czemu powstają wnętrza, w których wszystkie powyższe kwestie są dokładnie przemyślane i zgrane w jedną spójną całość.

Nasze biuro nieprzypadkowo mieści się w ponad stuletniej kamienicy na warszawskiej Pradze. To miejsce wpływa na nas bardzo kreatywnie i twórczo pozwalając tym samym swobodnie tworzyć coraz to nowe aranżacje.


Zapraszamy do współpracy


QQ Projektanci:

arch. wnętrz Katarzyna Jednorowska

inż. Mariusz Bieliński.

siedziba studia projektowania i architektury wnętrz qq projekt

QQ Projekt piękne wnętrza -    ul. Targowa 46/5; 03-733 Warszawa
Copyright © 2011 Tarnawski.pl Wszystkie prawa zastrzeżone